KORSAN KOYU NEREDE VE NASIL GİDİLİR ?

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

Herkese merhaba kamp severler ve doğa sever arkadaşlar şimdi sizlere gezenturkiye sayfası olarak yazımızda Korsan koyu nerede nasıl gidilir , gitmeye değer mi ,kamping var mı sorularının cevabını yanıtlayacağız .

Korsan koyu Antalya’nın Kumluca ilçesi sınırları içinde yer alır , Korsan koyuna gitmek için ya Kumluca Mavikent beldesi tarafından ya da Adrasan tarafından gidebilirsiniz. Karaöz tatil köyüne geldikten sonra sol taraftan küçük bakkalın önünden yukarıya doğru orman yolunu takip ederek ortalama 10 dakika kadar gittikten sonra sağ taraf aşyaya doğru Korsan koyu tabelasını görürsünüz. Korsan koyunda kamping mevcuttur içinde yemek ihtiyacını karşılayabilirsiniz . Korsan koyunda aileler rahat edemez öncelikle belirteyim gece 2 ye kadar uyumayan ateş yakan sarhoş tiplere denk gelebilirsiniz.

 

Birçok kampçı yediğini atarak gittiğine şahit oldum,be adam nasıl bulduysan öyle bırak ,ufak bir alana sahiptir koy , hafta sonları çok yoğundur. En yakın market Karaöz girişte bulunmaktadır .Suyu ve doğalığı çok güzeldir .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir